100% Bezpieczeństwo

Błonnik Witalny

Błonnik Witalny

Błonnik to naturalny suplement diety. Doskonały na kurację odchudzającą i oczyszczającą. Obniża, także cholesterol i znacznie poprawia pracę jelit.

Stosowany przez osoby z nadwagą oraz sportowców na całym świecie. Z wspaniałym efektem, poprawiając zdrowie i samopoczucie.

Polecany przez Instytutu Żywności i Żywienia w zdrowej diecie.


Idź do Strony z Produktem

Ocena 4/5

"Po 4 miesiącach w sumie ważę 12 kg mniej, nawet jeśli połowa z tego to złogi jelitowe to i tak wynik jest bardzo dobry i dodatkowo oczyściłem jelita. Wiem że było warto.

trójglicerydy w normie i cholesterol niższy. Brzuch przestał mi wisieć jak worek i stał się bardziej płaski. Widzę nieukrywany podziw w oczach znajomych. Żona też jest zadowolona, bo mam mniejszy brzuch i więcej energii. trochę zaczęła mi podjadać błonnik. Pozdrawiam. "

Krzysztof Kierzkowski, 36 lat

"Postanowiłam jeść Błonnik witalny przez miesiąc i sprawdzić jakie to mi da efekty. I przyznaję, że rezultaty są doskonałe; czuję się jak dawniej, lekko i zdrowo. Jelita działają jak za dawnych lat. Jestem zadowolona z Błonnika witalnego i gorąco go polecam. "

Eliza Panarska, 68 lat

"Szukałam, testowałam i w końcu jest! Błonnik witalny - łagodny dla jelit i świetnie obniża cholesterol. Żywe mikronasionka babki płesznik w wodzie pokrywają się warstewką żelu i łagodnie wędrują przez układ pokarmowy.

Efekty: regularnie wypróżniam się raz dziennie! Schudłam 7 kg w pół roku a i cholesterol w normie; odstawiłam już leki na cholesterol. Teraz to czasem nawet 1 łyżeczka błonnika na 1-2 dni wystarcza. Mam dużo energii i ogrom optymizmu! Polecam go wszystkim paniom, bo błonnik musi być stale obecny w diecie."

Renata Kowalska, 45 lat

Nasze badania na temat Błonnika wskazują:

Błonnik pomaga zrzucić zbędne kilogramy, redukuje poziom cholesterolu, oczyszcza jelita, a także pomaga eliminować z organizmu toksyny, kwasy żółciowe, metale ciężkie, a nawet substancje rakotwórcze i reguluje poziomu cukru we krwi. Jest w pełni naturalny.

Ocena:

Błonnik jest naturalną alternatywą dla tabletek na odchudzanie i warto się nim zainteresować. (dobry nie tylko na odchudzanie) Także, bardzo dobry na oczyszczenie jelit.


Idź do Strony z Produktem

Skład: naturalne, nieprzetworzone nasiona babki płesznik

Opakowanie 500g (starcza na miesiąc stosowania)

Cena: Przejdź do strony, aby zobaczyć aktualną cenę Błonnika Witalnego

Przejdź do Strony z Produktem>>