100% Bezpieczeństwo

Zioła na prostatę

Wielu mężczyzn cierpi na chorobę zwaną przerostem prostaty popularnie zwaną po prostu prostatą. Warto zacząć działać profilaktycznie już młodym wieku, aby na starość nie być niemile zaskoczonym. Niezmiernie skuteczne okazują się zioła. Nie od dzisiaj wiadomo, że zioła mają ogromną moc, a niestety nie zawsze je doceniamy.

W Polsce mamy dostępnych kilka preparatów, a jednym z nich jest preparat Himplasia zawierający ogromną ilość fitosteroli, bardzo pozytywnie wpływających na prostatę.


Eliksir z granatów na prostatę - Sprawdź Teraz

Kolejnym sposobem jest picie zielonej herbaty. Najlepiej, aby była to herbata sypana, a nie w torebce. Tę samą herbatę można zalewać nawet do 5 razy, co czyni ją bardzo wydajną. Zielona herbata jest spożywana w ogromnych ilościach w krajach wschodu. Zachorowalność na raka prostaty jest tam bardzo mała.

Dobrym sposobem na profilaktykę raka prostaty, jest olej lniany, ale również same siemię lniane i różnego rodzaju oleje z różnego rodzaju pestek.

Eliksir z granantów na prostatę - Zobacz

Bardzo pozytywnie na prostatę wpływa herbata z pokrzywy. Zawiera ona bardzo dużo mikroelementów niezbędnych do zdrowia i poprzez swoje właściwości wpływa bardzo pozytywnie na prostatę. Pokrzywa może być również bardzo pomocna nie tylko w profilaktyce, ale i w samym leczeniu. Wiele wyciągów składa się właśnie z niej. Pokrzywa oprócz ponadto wzmacnia organizm i łagodzi wszystkie stany zapalne dróg moczowych. Stymuluje nerki do pracy i jest wskazana również przy dolegliwościach kamicy nerkowej. Niepoprawnie działające nerki mogą być powodem powiększenia się prostaty. Niesamowite działanie lecznicze ma czarny perz, zawierający duże ilości bioperyny - substancji czynnej wpływającej na nasz cały układ moczowy. Jest niemal niezbędna w wypadku, gdy chcemy utrzymać naszą aktywność seksualna w późniejszym wieku.

Często stosowany jest również wyciąg z palmy sabalowej wraz z korą śliwy afrykańskiej. Wykazują one bardzo silne właściwości działające bezpośrednio na prostatę. W medycynie ludowej w krajach z których pochodzą, są stosowane od bardzo dawna.

Należy unikać pokarmów obfitych w węglowodany i spożywać większą ilość owoców i warzyw - wtedy zioła działają znacznie silniej. Równie ważne jest spożywanie innych ziół moczopędnych, ale nie odwadniających. Profilaktyka prostaty jest bardzo ważnym elementem w życiu dorosłego mężczyzny. Jeśli często oddajesz mocz (zwłaszcza w nocy), masz częste bóle w kroczu warto udać się na badania. Warto więc zająć się tym tematem, aby później uniknąć przykrości.

Eliksir z granatów na prostatę - Czytaj dalej...