100% Bezpieczeństwo

Zioła na wzdęcia

Na rynku zielarskim, a obecnie również zwykłej medycyny, istnieje szereg leków opartych na ziołach, które w skuteczny sposób pozwalają zwalczyć wiele nieprzyjemnych dolegliwości. Jedną z takich grup preparatów ziołowych są zioła na wzdęcia, które w prosty, choć nieco długotrwały sposób mogą złagodzić ciągnące się miesiącami problemy z nadmiarem gazów i wzdęciami żołądka.

Jednym z preparatów ziołowych, jakie w tym momencie istnieją na rynku farmakologicznym czy medycy naturalnej, jest Ostropest. Podstawą tego preparatu jest zawartość jedynie czystych ekologicznie produktów roślinnych, takich jak zioła na wzdęcia, nie zawierających dodatkowo żadnych barwników czy konserwantów. Preparat tworzony jest z rośliny z rodziny astrowatych, Ostropestu plamistego. Wpływa on głównie na wątrobę i woreczek żółciowy, likwidując zalegające złogi żółci, które szybko zamieniają się w kamienie żółciowe, odnawiając wątrobę zniszczoną lekami, wzmacniają ją, chronią przed wpływem alkoholu, a to wszystko prowadzi dodatkowo do lepszego samopoczucia oraz większej dawki codziennej energii.

Triphala na wzdęcia - Sprawdź jak pomoże twoim jelitom

Innym preparatem, w którym przeważają zioła na wzdęcia, jest Triphala. Występują w niej dla odmiany owoce, w formie proszku lub wyciągu, które to od wieków w kulturze wschodniej łagodzą wszelkie problemy z układem pokarmowym. Zastosowanie preparatu Triphala jest bardzo szerokie - od zwykłej niewydolności żołądkowej, przez powtarzające się biegunki, aż po zespół jelita drażliwego. Działanie jest kompleksowe, przede wszystkim nastawione na łagodzenie dolegliwości żołądkowych, regenerowania wątroby, usuwanie kamieni żółciowych oraz regulację pracy układu pokarmowego.

Zamów Triphala na jelita Tutaj